Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zaniepokojona

Guz podskórny na wzgórku łonowym i liczne guzki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona
Wczoraj wyczułam po lewnej stronie wzgórka łonowego guzek.Jest głęboko pod skórą,nie widać go ale można go wyczuć.Przy dotykaniu boli.Pozatym od jakiegos czasu zaczęły mi się pojawać guzki na skórze.Jeden na wzgórku łonowym, jeden na pograniczu uda i pośladka i jeden na udzie.Wszystkie po lewej stronie.Najbardziej uciążliwy jest ten na udzie.Mam go najdłużej.Kiedy naciskam na nie leci z nich ropna ciecz albo po prostu krew.Co to może być?Najbardziej martwię się tym guzkiem podskórnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do lekarza. Bez objerzenia zmian i dalszych badań trudno niestety powiedzieć co może być przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martyna
mam dokładnie to samo, te podskórne, z których leci krwią to prawdopodobnie wynik podrażnień zwiazanych z gruczołami łojowymi albo goleniem, natomiast martwi mnie ten guz głęboko pod skóra. pojawił się miesiąc temu, potem zniknął i dzisiaj znów pojawił się w tym samym miejscu? czy to węzeł chłonny? na wzgórku łonowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To zapewne nie węzeł chłonny tylko zaczopowany gruczoł łojowy w stanie zapalnym. Jeśli zmiana samoistnie nie wchłonie się radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Trzeba utrzymywać należytą higienę tej okolicy ciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilaaa
Mam to samo, tylko do jakiego lekarza sie udac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.