Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

I co dalej mam zrobić?


Gość Gosiula277@wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosiula277@wp.pl

Z wyników gaskostropi z listopada wyszło mi że mam reflux żółci,zapalenie błony śluzowej żołądka i aktywna helicobacter.odzwiernik ziejący.Cofało mi się wszystko co zjadłam Lekarz zastosował dwa antybiotyki augumentin 1g i chyba Klarmin 0,5g nie pamiętam jak już się nazywał ten drugi antybiotyk no i oczywiście lek 40mg Ozzion.Przez kilka następnych miesięcy było troszkę lepiej oczywiście dieta. Jednak w marcu moje dolegliwości się nawróciły a do tego duszności w klatce piersiowej,problem z przełykaniem jedzenia, bóle w okolicy serca,poty i ogólne złe samopoczucie. Oczywiście poszłam do lekarza, stwierdził że bakteria helicobacter nadal szaleje i dodatkowo w prezencie otrzymałam przepuklinę przełyku.Jestem po trzytygodniowej kuracji antybiotyków jak ostatnio, brałam Hlides 40g dwa razy na dobę teraz już raz ale nadal mnie piecze mam bóle w okolicy mostka i serca zwłaszcza jeśli wykonuję jakiś wysiłek mam pracę siedzącą ,stosuję cały czas diete i nie wiem co dalej.Czasami mam takie uczucie jak przełykam jedzenie jakby stało w miejscu.Proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×