Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zmartwiony...

Spory guzek na żołędziu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiony...
Mam problem.Od ok. 2 dni czuję delikatne swędzenie przy ujściu cewki. Dzisiaj rano zauważyłem na żołędzi ( przy ujsciu cewki) dośc spory guzek kóry był lekko białawy. Później znikł , lecz ujscie cewki jest zaczerwienione.Natomiast wieczorem, przy oddawaniu moczu zauważyłem niewielką ilośc białej substancji ( chyba ropa ) wydzielającą się z penisa.Proszę o odpowiedź, co to może byc ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Z tym problemem trzeba natychmiast udać się do lekarza. Objawy opisywane przez Pana sugerują zapalenie ropne cewki moczowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
wydaje mi sie ze juz jest w porzadku. tzn objawy sie zmniejszyly. Ropa juz sie nie wydziela, guzek i zaczerwienienie ustapilo lecz jeszcze troche swedzi. mam nadzieje ze bedzie dobrze i wizyta u lekarza nie bedzie konieczna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANITA
Wskazane by bylo zrobic posiew moczu.Poki co mozna stosowac srodki domowe czyli herbaty z takich ziol: zurawina,rukiew wodna,porzeczka czarna,biedrzeniec,szparag(dziala odtruwajaco i oczyszcza krew)skrzyp polny(dziala przeciwbakteryjnie i regenerujaco).Ziola najlepiej kupowac w sklepie ziolowym.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.