Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Migdalena

Niezidentyfikowany guzek po prawej stronie jamy brzusznej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Migdalena
Mam 26 lat,urodziłam troje dzieci przez cesarskie cięcie.Podczas ostatniej ciąży właśnie po prawej stronie jamy brzusznej odkryłam niewielki guzek.Było to z 8 m-cy temu.Do dziś jego wielkość się nie zmieniła.Znajduje sie on na wysokości pępka i w odległości kilku cm.od niego.Słyszałam troche o podskórnuch tłuszczakach,czy to moze być to.I czy to jest grożne dla życia?A może to coś innego-co?Pomóżcie,niemam odwagi jeszcze iść z tym do lekarza!Nie wiem terz do jakiego powinnam sie udać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej z tym problemem wybrać się do chirurga ogólnego. Być może to rzeczywiście tłuszczak lub może to też być jakaś przepuklina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
koniecznie udaj sie do lekarza niech to usuną i zbadają histopatologicznie mój mąz miał guza okazało się ze to nowotwór złośliwy ma 30 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
jestem po usunięciu woreczka zółciwego laparaskowo, usunięto również gózka który znajdował się pod pępkiem .Mam problem spóznia mi się okres czy ma to coś wspolnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.