Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Justyna

Niezidentyfikowany guz podskóry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna
Witam Od kilku lat mam na głowie guza jest MIĘKKI i NIE BOLI. Nie pamiętam już sama od kiedy go mam ale prawdopodobnie jest to pozostałość po stłuczeniu. Z tego co przeczytałam na forum wnioskuję, że to może być tłuszczak. Udałam się z tym do chirurga. Powiedział, żebym się z tym udała do szpitala, że w przychodni tego nie wycinają ponieważ krew zabryzgałaby cały gabinet. Pokazał mi, że GUZ PULSUJE, że to może być tętniak ale nie jest to niebezpieczne ponieważ nie znajduje się pod czaszką tylko pod samą skórą. Guz znajduje się na tylnej części głowy mniej więcej na wysokości oczu. Wkrótce udaję się z tym do szpitala. Moje pytanie to: co to za guz? Oraz jakie badania przed pójściem do szpitala powinnam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć co to za guz. Tak jak sugeruje chirurg, pewnie to naczyniak. Przed zabiegiem zostanie udzielona informacja o badaniach, ewentualnie dodatkowe badania wykonane będą już w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna
Byłam dziś w szpitalu, chirurg powiedział, że to kaszak. Prawdopodobnie obok kaszaka przechodzi jakaś tętnica i dlatego pulsuje. Wszystko pewnie okaże się dopiero po zrobieniu USG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna
Justyna prosze napisz co było dalej ponieważ mam podobny problem tylko,że na uchu i to ponoć nie jest kaszak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość urszula
mam kaszaka i robi mi sie stan zapalny co mam robic prosze o odpowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
dziedobry tez mam naczyniaka tylko w skurze nie moge zginac palcem palec jest caly niebiesko ruzowy tez ma fiolet bardzo boli moja operacja kosztuje niby 100.000.000 niewszyskich na to stac bynaj mnie mie jes mi ciezko b muwia ze bede miala calego opcinanego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.