Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aleksandra

Żylak zewnętrzny odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleksandra
Po przeczytaniu postów na tym forum obawiam się, że również i mnie ten problem dotyczy tzn. na zewnątrz odbytu mam jakby dodatkowy fałd skóry, nie jest twardy, lecz miekki, nie krwawi, nie boli, czasami swędzi. Nie wiem czy powinnam udac sie do proktologa i czy np. to *coś* nie namnoży mi sie i czy wewnątrz też moge coś miec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Najlepiej rzeczywiście w tej sprawie skonsultować się z proktologiem lub chirurgiem ogólnym. Możliwe, że to żylaki. Jednak, aby potwierdzić rozpoznanie musi Pani zostać zbadana. Oprócz żylaków zewnętrznych mogą także występować żylaki wewnętrzne. Jeśli zastosuje się Pani do zaleceń lekarza, który będzie Panią badał może uda się Pani zapobiec dalszemu rozwojowi choroby. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
Mam ten sam problem dzis byla u proktologa .To zylaki odbytu,sa dziedziczne.Jest to usuwane pod calkowita narkoza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
a boli po zabiegu.? bo mam ten sam problem i boje sie isc. a niechce tego zaniedbac :( . prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.