Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Później przyjęta dawka Metocardu


Gość ania

Rekomendowane odpowiedzi

Leczę się na newicę i przyjmuję leki sympamol i coaxil ,ze względu na kołatania serca dostałam także metocard zk 47,5 pół tabletki raz na dobę,od kiedy biorę ten lek zawsze łykałam go rano ,niestety wczoraj zapomniałam o nim i wzięłam go dopiero około 20 wieczorem, czy od tej pory muszę też przyjmować go wieczorem? czy jeśli wezmę wcześniej niż o tej samej porze to może być za duże stężenie leku w organiżmie, i czy mogę te wszystkie leki tzn sympramol ,coaxil i mytocard łykać razem jednoczęśnie czy musi być jakiś odstęp czasu?Moje kołatania serca są prawdopodobnie na tle nerwowym ,echo serca prawidłowe czy w takim razie coś mi grozi w razie gdybym jeden dzień nie wzieła tego leku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

czy od tej pory muszę też przyjmować go wieczorem? - nie, można ponownie rano czy jeśli wezmę wcześniej niż o tej samej porze to może być za duże stężenie leku w organiżmie - nie i czy mogę te wszystkie leki tzn sympramol ,coaxil i mytocard łykać razem jednoczęśnie - tak czy musi być jakiś odstęp czasu? - nie Moje kołatania serca są prawdopodobnie na tle nerwowym ,echo serca prawidłowe czy w takim razie coś mi grozi w razie gdybym jeden dzień nie wzieła tego leku? - nie ma zagrożenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×