Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drgania pod lewym żebrem


Gość Issabell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Mam problem, już 3 dzień z rzędu odczuwam dziwne drgania po lewej stronie pod żebrem. Na początku zbagatelizowałam sprawę, właściwie bardzo mi to nie przeszkadzało, nie boli, ale trwa to już 3 dzień, więc trochę się niepokoję.Obojętnie, czy siedzę, stoję, idę, coś robię, czy leżę pojawia się taka jakby wibracja, dziś nawet podczas spania, parę razy się przebudziłam, bo to czułam. Trwa to chwilę, są takie drgania, potem ustają, na 5, 10 min., godzinę, a potem znowu taki *tik* i przestaje. najpierw czułam go bezpośrednio na dole pod lewym żebrem, jak się wczoraj w nocy położyłam, to to jakby przesunęło się w połowie drogi miedzy żebrem, a pępkiem. Cały *tik* jest trochę uciążliwy, czasem złapie mnie tak, że aż mnie *zgina* nie jadłam nic nowego, nie uprawiam forsujących sportów, nie uderzyłam się. Nie wiem co mogłoby być przyczyną tego. Dodam jeszcze, ze podczas ucisku to jakby przestaje pulsować. bardzo proszę o jakąś poradę. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

To jakieś dolegliwości związane z podrażnieniem samoistnym nerwów międzyżebrowych. Może pod wpływem jakiś zaburzeń jonowych, może typu samoistnego na tle np. nerwicy. Proszę w tej sprawie jeśli dolegliwości nie ustąpią skontaktować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×