Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aneta

Skutki nadczynności po usunięciu tarczycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta
Jestem po usunięciu tarczycy w związku z rakiem brodawkowatym. Zażywam 150 ug Euthyroksu, Kalperos i Alfaiol. Swędzi mnie skóra, co chyba jest objawem utrzymywania w nadczynności i jeszcze coś dziwnego od jakiegoś czasu mam problem z zaparciami a w nadczynności chyba jest odwrotnie, przez to od około miesiąca odczuwam świąd odbytu i dyskomfort w trakcie wypróżniania, co jest bardzo uciążliwe. Z czym to może mieć związek? Czy to, że srebro i złoto brudzi również od pewnego czasu moją skórę ma jakiś związek z moją chorobą czy to brak jakiś minerałów w organizmie?Może to są całkiem różne sprawy nie powiązane ze sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Świąd odbytu i dyskomfort podczas wypróżniania może mieć związek z obecnością żylaków odbytu. Wrto zgłosić się w tym celu do chirurga. Co do innych objawów to może lepiej skonsultować je z endokrynologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×