Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata

Skurcze odbytu po usunięciu hemoroidów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata
Urodziłam 2 dzieci i miałam usuwane hemoroidy 10 dni temu po 3-4 dniach zaczełam mieć skurcze odbytu. Cierpie na zespuł jelita drażliwego ,mam zaparcia i żadko chodze do ubikacji ( raz na tydzien przy zazywaniu lekow przeczyszczajacych).Opecnie po operacji nie chodze wogule do ubikacji bardzo malo jem prawie wogule i rzeczy typu sliwki suszone czy ziemniaki gotowane , kaszka manna i pije duzo wody nawet w nocy.Po zabiegu jestem bardzo oslabiona prubuje sie poruszac ale to bardzo meczace w obecnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ted
Witam Mozesz napisac cos o zabiegu? Jaka metoda miala Pani robiony? Jak to wyglada po operacji. Dziekuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ben
Ziemniaki nie są dobre w tej sytuacji, zatwardzają. I raczej kasza gryczana, jogurty i dużo błonnika (np. otręby)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W zespole jelita drażliwego stosuje się odpowiednie leki regulujące pracę jelit (np. mebeweryna). Radziłbym jeszcze z tym problemem skonsultować się z gastroenterologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.