Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Julita

Zaczerwienienie pomiędzy pośladkami powyżej odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julita
Mam taki problem pomiędzy pośladkami pozyżej odbytu nan duże zaczerwienienie, przeszkadza mi to bo wieczorami strasznie swędzi no i w sumie boli-czasem mam wrażenie jakby coś mnie gryzło-a nie moge tego podrapać... leci mi z tego tak jak by woda-nie wiem jak to inaczej nazwać... Pomoże mi Pan/i??? Mam dopiero 15 lat a głupio jest mi powiedzieć o tym mamie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba z tym problemem udać się do chirurga dziecięcego. Być może to torbiel krzyżowa (włosowa). Musisz o tym powiedzieć rodzicom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julita
A jeżeli miałam badaną krwe i nic nie wykazało to moze być ta torbiel (chodzi mi o to czy w krwi jest w jakiś sposób uwidoczniona ta choroba?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julita
elo-odowie mi ktoś-prosze? mamie nic nie powiem za nic w świecie-a samo mi to nie zniknie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julita
Mija dzień po dniu i ciągle mnie boli-ale tylko wieczorami, nie wiem.... rodzicom nie powiedziałam i nie powiem-zapytam sie jeszcze raz-samo mi to nie zniknie??:((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli to torbiel włosowa sama raczej nie zniknie. Zdecydowanie trzeba powiedziec o tym rodzicom bo jest to problem chirurgiczny. Badanie krwi nic nie wykaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość esesta
Julito musisz powiedzieć komuś dorosłemu ,może babci ,cioci lub mamie koleżanki ,twoja decyzja może mieć przykre następstwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Włóczykij
przede wszystkim powiedzieć o tym rodzicom-to żaden wstyd.Jeżeli nie chcesz aby ci się to babrało jeszcze bardziej(a tak będzie)to jak najszybciej udaj się do lekarza i poddaj się operacji.Im szybciej tym lepiej *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Mam podobna dolegliwosc w sumie taka sama... swedzi strasznie mnie tyłek i mam zaczerwienienie pomiedzy posladkami i w sumie powieksza sie im dluzej zwlekam tym gorzej.... nie ma na to poprostu masci jakijsc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość seweryn
wydaje mi się że najlepszy jet sudokrem maść kupisz w aptece jest z cynkiem i wystarczy kilka razy posmarować i zaczerwienienie zniknie i nie będzie piec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stokota
witam mam ten sam problem probowalem sudocrem ale nic nie pomogl.. jakies inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oho
Z takimi objawami należy udać się natychmiast do proktologa,nie stosować leków na własną rękę,leczenie objawowe nic nie da,sprawa jest wewnątrz organizmu dlatego też tylko lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hirurgmaster
Powiedz o tym rodzicom,i udaj się szybko do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.