Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle kości ogonowej i cierpnięcie kończyn a uszkodzony nerw strzałkowy


Gość hiddle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zaczęły mi się ostatnio pogarszać moje problemy z kręgosłupem - zawsze był krzywy i czasami bolał, ale nie było to bardzo uciążliwe. Jednak kilka miesięcy temu straciłam czucie w kolanie (nie czuję jak go dotykam, mogę wbić paznokieć i prawie nie boli) a jednocześnie zaczęło bardzo boleć kiedy gwałtownie je prostuję lub próbuję podnieść wyprostowaną nogę do góry. Byłam u ortopedy, zrobił mi zdjęcia kolana i kręgosłupa i nic na nich nie wyszło, więc wysłał mnie na EMG. To badanie z kolei wykazało, że mam uszkodzony nerw strzałkowy oraz pojawiła się dysproporcja w nerwach udowych, badanie do powtórki za pół roku i skierowanie na rezonans. Niestety w międzyczasie zaczęło mnie w ten sam sposób boleć drugie kolano a kilka dni temu zdrętwiał mi mały palec u ręki, razem z bólem stawu. Do tego jakiś czas temu zaczęła mnie boleć kość ogonowa, nie bardzo, ale nie mogę siedzieć za długo, co jest uciążliwe przy prowadzeniu samochodu. Czy ktoś ma pomysł, co to może być? Czytałam trochę i myślałam o torbielach Turlova, ale może ktoś miał podobne objawy? Bardzo dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×