Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle podbrzusza, jąder i kręgosłupa


Gość PatiPo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, naszczescie odnalazlem te strone poniewaz powoli popadam w desperacje. Z gory chce powiedziez ze nastepujace badania byly wykonane i kazdy wynik byl negatywny: kolonoskopia, echo podbrzusza, pachwin, jader, nasieniowodow, przeswietlenie kregoslupa, pelny komplet badan krwi oraz stolca. Wiemy ze nie jest to: rak, przepuklina, prostata, nerki, pecherz, wyrostek robaczkowy, polipy, zator, choroba weneryczna, AIDS... wszystko wykluczone. Za kazdym razem kiedy lekarz maca dwie strony podbrzusza sprawia to bol. Piec lat temu mialem wypadek samochodowy i od niego zaczely sie bole. Na poczatku slabe ale teraz sie poteznie nasilily. Bole podbrzusza po prawej i lewej stronie. Dziwne wraznie zacisakajacych sie malych piastek po obu stronach(mniej wiecej tam gdzie kobieta ma jajniki). Bol nasila sie przy wysilku fizycznym, siadaniu, schylaniu ,chodzeniu, lezeniu, spaniu ( w kazdej pozycji). Czasami bol nasila sie na kilka minut po czym po 5min puszcza. Czasami jednak trzyma kilka godzin. Troche pozniej pojawia sie bol lewego jadra, zauwazylem tez za puchna mi nasieniowody. Bol jadra i podbrzusza nasila sie takze po stosunku. Do tego przychodzi jeszcze bol kregoslupa i problemy ze snem. Czasami dretwieje od pasa w dol( nie czuje wtedy penisa, nog), moge chodzic. Najczesciej pojawia sie to po jezdzie rowerem, ale takze podczas stosunku. Zapomnilem napisac ze jeszcze pojawiaja sie bole serca(podobny do zawalu) z dusznosciam. Chcialbym jeszcze wspomniec, ze kiedy bylem dzieckiem przeszedlem te choroby oraz robiono mi ponizsze badania:ospa świnka różyczka jak byłem malutki od urodzenia miej więcej do 8-smego miesiąca może trochę więcej miałem zapalenie oskrzeli leczono mnie zastrzykami z pencyliny praktycznie co półtora miesiąca miałem po 22* 25 zastrzyków póżniej w czwartej klasie byłeś u neurologa miałem badanie EEG z którego wyszło nie dotlenienie mózgu przy dużych wysiłkach fizycznych bralem na to leki/ Jestem juz psychicznie zmeczony, nie moge jesc, spac, pracowac. Naprawde prosze o jakis pomysl, o nakierowanie co moze to byc. Prosze niech ktos rozwiarze to zagatke medyczna, bo niestety dr.House nie istnieje, a napewno bylby zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×