Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwona krostka na penisie


Gość xkoko24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xkoko24

Witam. Dzisiaj zauważyłem czerwoną krostę na prąciu, która wygląda mniej więcej tak: http://eurologia.pl/a/1768,czerwona-krosta-na-penisie Tylko, że na tym zdjęciu czubek tej krosty jest czerwony, a u mnie cała jest takiego samego koloru, trochę zbliżonego do różowego. Kiedyś, miałem dokładnie w tym samym miejscu coś w kształcie stożka z obciętym czubkiem, bardzo maluśkiego z czarną kropką, podejrzewam, że był to wągier - chciałem go wycisnąć, bo wcześniej to robiłem, ale tym mi się nie udało. Dzisiaj zauważyłem taką krostę. W sumie od dawna i nawet teraz mam mnóstwo tego czegoś w kształcie stożka z obciętym czubkiem, ale białego na czubku. Nie wiem jak to nazwać, może są to gruczoły potowe? Co to może być ta krosta? Mam dopiero niecałe 16 lat. Wyczytałem na internecie, że może być to zapalenie gruczołu łojowego, lub kiła. Czy kiłą mogłem się zarazić w tym wieku? Nigdy jeszcze nie uprawiałem seksu jak narazie, jaką inną drogą można się nią zarazić? Czytałem też że rozwojowi kiły towarzyszy powiększenie węzłów chłonnych. Aktualnie właśnie mam antybiotyk, bo od niedawna boli mnie gardło, migdały* mam powiększone węzły chłonne a na języku wyskoczyły mi jakieś krostki, miałem też na nim osad. O co tu chodzi? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź, jeśli coś pomniąłem to proszę, upomnijcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xkoko24

Witam, dokładnie przed chwilą pojawiła mi się na tej krostce biała kropeczka, nacisnąłem ją i wyszło takie białe mleko, jak ze zwykłego pryszcza, ale wszyło go bardzo mało a krostka jest nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo tylko bez ropy wydaje mi sie że masz stan zapalny ja trzymałem chigiene penisa myłem go woda z mydłem i krostka troche zmalała spróbuj zrobic tak jak ci napisałem może przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheBeast

Witam. Mam 15 lat, kilka dni temu zauważyłem małą krostę na penisie, postanowiłem jej nie ruszać, lecz wczoraj podczas higieny osobistej. Nie jest ona duża ani mała, w wielkości zwykłego syfka na twarzy. Obecnie jest ona biała, jakby miało coś wypłynąć, a skóra obok niej jest czerwona. Najlepiej, jakby cała sytuacja obeszła się bez lekarza. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×