Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twardy guzek na dolnej wardze od strony zębów


Gość B...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam zapytac do jakiego lekarza należy się udac jeżeli w jamie ustnej zrobił się guzek ,,, ,nie wiem jak określic miejsce ? na dolnej wardze ,wewnątrz od strony zębów ?/zęby zdrowe / jest twardy i zaczyna mnie niepokoic ,jest kilka tygodni ,nieduży ale jakby się powiększał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz ,poszłam do chirurga szczękowego -wydawało mi się że dobrze trafiłam . Lekarz obejrzał i powiedział że to trzeba usunąc -szybko wyznaczył termin ,ja się zgodziłam, zgłosiłam z badaniami ... A lekarka powiedziała że tego nie usunie ,bo nie chce się/ jak to powiedziała /,,wkopac,,, upsss że dla niej to nie mucolele /chyba tak to nazwała ../ Kazała wrócic do poprzedniego chirurga -tak mnie znowu zbyli ,,,i kazali przyjśc za 3 miesiące . Guzek nadal jest twardy ,ostatnio zraniłam się gdy jadłam ,ale nie wypłynęło z niego nic ? Niby mnie bardzo nie boli i może powinnam się przyzwyczaic ,ale mnie niepokoi i martwię się . teraz to już nie wiem czy zgłosic się ponownie do tych lekarzy ? .zostawiłam tam skierowanie / czy szukac innego lekarza? byłam na NFZ a może powinnam prywatnie ? może mogłabym to czymś smarowac ? Jeżeli ktoś ma jakoś radę ,proszę napisac . Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×