Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość link

Zgrubienie, tłuszczak? na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość link
Witam. Wróciłem kilka dni temu z dłuższego pobytu za granicą. Jakiś czas temu na członie penisie pojawiła mi się zmiana, początkowe zgrubienie które z czasem zaczęło się powiększać. Obecnie ma około 1 cm. Ogólnie jest niebolesne, jedynie przy mocniejszym ucisku delikatnie boli. Jest stosunkowe miękkie i raczej barwy jak reszta skóry. Nigdy nic nie sączyło się z tego zgrubienia. Chciałem dowiedzieć się co to może być i co powinienem robić? Udać się do urologa czy innego lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej z tym problemem udaj się do urologa. Być może jest to tłuszczak, tak wynika po Pana opisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość link
Udam się jak najszybciej. A jak wygląda ewentualne leczenie tego i czy jest to groźne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba tą zmianę wyciąć w znieczuleniu. Po badaniu urolog przedstawi dalsze postępowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rri
Zdjęcia chorób prącia dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.