Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie i ból podczas oddawania moczu oraz wytrysku


Gość Diamdiam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i mam mały problem. Jakiś czas temu czułem silne pieczenie w pęcherzu, oraz prąciu, bolało podczas oddawania moczu, a mocz był ciemno żółty, miałem robione badania moczu, ale wyniki wyszły idealnie. Kupiłem sobie urofuraginum, przyjąłem całe opakowanie i objawy zniknęły, jednak nie na długo. Po jakimś tygodniu, lub dwóch ból powrócił, jednak był to tylko ból prącia. Podczas oddawania moczu, oraz wytrysku strasznie piekło, a *czubek* penisa był zaczerwieniony. Pomyślałem, że tym razem jest to zapalenie cewki moczowej, więc kupiłem sobie UROintima furaginactive, po zażyciu tego lek znów objawy przeszły, jednak na kilka dni. Znów mam bóle podczas oddawania moczu, wytrysku i długo po. Nasienie jest zabarwione delikatnie na żółto, prącie szczypie tak jakby w środku, i jest zaczerwienione po wytrrysku, bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Myślę, że w tym przypadku na pewno pilnie trzeba skonsultować się z lekarzem bezpośrednio, a nie leczyć się na własną rękę. Zapewne konieczne okaże się ponowne badanie ogólne moczu, być może posiew moczu oraz włączenie silniejszych chemioterapeutyków odkażających drogi moczowe (dostępne na receptę). O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×