Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienie i swędzenie penisa


Gość dental

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 15 lat i ostatnio pojawi się u mnie taki problem,Otóż na penisie a konkretnie na napletku pojawiła mi się czerwona plamka która mocno swędzi następnego dnia jak się to dotyka to jest na tym taka wydzielina , a w następnych dniach to jakby zasycha i robi się taka skorupka . Pierwszy raz pojawiło mi się to po masturbacji sztuczną pochwą (lecz to nie był pierwszy raz kiedy tego używałem bo używam to już długi czas )którą nawilżam kremem do rąk na początku dla lepszego poślizgu ale po pewnym czasie on wysycha a ja nadal wykonuje ten sam ruch i penis trochę się obciera więc na początku myślałem że o to chodzi że się tylko obtarł , ale teraz już się tym nie masturbuje skórka w tym miejscu nadal jest taka że się robi skorupa i swędzi itp. Nie wiem czy to jest może grzybica lub coś podobnego ? Proszę o polecenie jakiś maści jakie mam stosować Proszę o pomoc , Załączam zdjęcie : ttp://i57.tinypic.com/35mgxle.jpg http://postimg.org/image/3qemmh665/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Adres strony zły. Zmiana być może spowodowana jest stanem zapalnym na podłożu zakażenia grzybiczego. Radziłbym o tym problemie poinformować rodziców i najlepiej skonsultować się z dermatologiem. Na chwilę obecną zachować należytą higienę tej okolicy ciała i nie podrażniać penisa przez jakiegokolwiek typu masturbację aż do wygojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdjęcia wyświetliły się ? Bo ja podałem dwa oddzielne linki więc któryś z nich powinien zadziałać , A co może być przyczyną tego zapalenia czy jak to tam się nazywa ? I mógłby mi pan powiedzieć jaką maść stosować lub coś podobnego ? I w jakim okresie powinno się wygoić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×