Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naciągnięcie chrząstki w krtani


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Dwa miesiące temu byłam u stomatologa na leczeniu protetycznym. Leżałam na plecach z szeroko otwartą szczęką. Pod koniec leczenia przy ponownym otwarciu poczułam takie jakby naciągnięcie w szyi, ale bardziej od krtani. Od tego czasu mam niemal cały czas problemy z przełykaniem śliny, pokarmów, picia. Tak jakby było zderzenie. Mam też uczucie duszenia przy pochylaniu głowy w tył i przód, czasem samoistnie. Byłam już u laryngologa, bakterie wykluczone, węzły chłonne także, tarczyca na USG pomniejszona, ale wyniki krwi w normie. Wyniki krwi wyszły podwyższone EOS i obniżone BASO. Pasożytów brak. Niebawem wizyta u alergologa, choć nigdy nie miałam problemów z alergią. Czasami mam uczucie suchości w ustach. Na początku leczono na zapalenie krtani nic to nie dało. Potem na refluks - od tego czasu zaczął pobolewać żołądek i jelito, podejrzenie zespół jelita drażliwego, więc to problemem nie jest. Wyniki w normie. Mam pytanie, czy to może być faktycznie uraz jakieś chrząstki? Od dwóch miesięcy cały czas robię badania a i tak wracam do punktu wyjścia. Objawy są coraz częstsze a nie mam możliwości leczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×