Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lepkość żołędzi penisa i krostki na jądrach


Gość łukaszxc1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łukaszxc1

Witam , otóż problem jest taki od ok 2,5 msc zauważyłem u siebie takie objawy jak: -lepkość żołędzia do penisa, -swędzenie jąder , - całodobowa chec na oddanie moczu która ustaje po ok tyg. ale potem wraca, -niekiedy występują czerwone plamki w okolicy tej dziurki do oddawania moczu -na penisie oraz jądrach zauważyłem chrostki najprawdopodobniej prosaki Dzieje się to odkąd wkroczyłem w dojrzewanie ps. mam 14 lat co to moze byc i jak to leczyć , pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej nic patologicznego z przedstawionych przez Ciebie dolegliwości nie wynika tym bardziej, że interpretacja tych objawów nie jest możliwa bez bezposredniego badania. Jeśli masz co do tego wątpliwości powiedz o tych problemach rodzicom i udaj się na bezpośrednią wizytę do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anonimek

Witam , piszę już któryś raz z rzędu na tym portalu i ciągle nie otrzymałem odpowiedzi co mi dolega ! *// A więc problem jest taki , odkąd zacząłem dojrzewać gdzieś tak 2,5msc temu zaczeły dziać się dziwne rzeczy z moim penisem , mianowicie 1 dnia zauważyłem nadmierną lepkośc napletka do żołędzi , tzn. gdy go zsuwałem skóra była tak jakby przylepiona do żołedzi i mam tak do teraz lecz przy zsuwaniu żadnego bólu nie idczuwam ponadto po dniu od wystąpienia tego objawu na żołędziu zauważyłem fioletową linię przebiegającą przez niego po 3 dniach w nocy obudziła mnie straszna chęć na oddanie moczu leczy po jego oddaniu nadal czułem że chce mi się sikać i pozostało tak do teraz do tego dochodzą małe chrostki pod napletkiem i na jądrach a także na części penisa które cały czas sie pojawiają , objawy te nasilają się kilka dni po masturbacji lecz potem łagodnieją i znów wracają , co to może być i jak to leczyć a jeżeli chodzi o mój wiek to mam 14 lat *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Takie objawy mogą świadczyć o stanie zapalnym w zakresie żołędzia, napletka, a nawet końcowego odcinka cewki moczowej być może np. na podłożu grzybiczym. Radzę o tym problemie poinformować rodziców i udać się na bezpośrednią konsultację do lekarza. Leczenie takiego stanu wymaga środków farmakologicznych dostępnych na receptę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×