Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zuzanna

Duży brzuch po operacji przepukliny udowej z użyciem siatki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzanna
4 dni temu przeszłam operację przepukliny udowej. Jednak martwię się dużym brzuchem. Czy jest to efekt jeszcze opuchnięcia? Kiedy można wziąć normalną kąpiel po operacji przepukliny? I CZY 2 tygodnie po operacji mogę jechać na wakacje za granicę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Taki obrzek podbrzusza po operacji jest typowy, powinien ustapić po tygodniu, dwóch. Kąpać możesz się już i to bez problemu. Ściągnąć opatrunek, porządnie wymyć całe ciało i ranę, osuszyć ranę i założyć świeży opatrunek. Jeśli rana będzie dobrze się goić, będziesz dobrze się czuła, bez problemu możesz wyjechać na wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzanna
Bardzo dziękuję za odpowiedź, troszkę się uspokoiłam. W czwartek mam ściąganie szwów, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze....Wówczas będę na 100% spokojna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aleksandra
Taki obrzek podbrzusza po operacji jest typowy, powinien ustapić po tygodniu, dwóch. Kąpać możesz się już i to bez problemu. Ściągnąć opatrunek, porządnie wymyć całe ciało i ranę, osuszyć ranę i założyć świeży opatrunek. Jeśli rana będzie dobrze się goić, będziesz dobrze się czuła, bez problemu możesz wyjechać na wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość m
Też miałam taka operacje w czwartek wczoraj trochę polazilam i spuchla mi wagina nie wiem co robić temperatury nie mam boleć nie boli ale ta opuchlizna....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.