Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwona plama na żołędziu penisa


Gość Fabiano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Zauważyłem czerwono plamę na żołędziu .Wygląda to tak jakby był podskórny wylew krwi.Nie odczuwam bólu ani swędzenia.Nie wiem do kogo mam się zgłosić z tym problemem.Co to może być?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę kogoś obeznanego o w miarę szybką odpowiedź. Dziś rano, biorąc przysznic zauważyłem sporą, czerwoną plamę na żołędzi. Jestem pewien, że wczoraj jej nie było. Wygląda trochę jak podskórny wylew krwi. Jestem zaniepokojony dość mocno i nie wiem czy jest to coś groźnego, z czym trzeba udać się do lekarza, czy wystarczą jakieś domowe metody? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Załączam zdjęcie. http://www.bankfotek.pl/image/649748.jpeg Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybica jednak troszkę inaczej wygląda, pękło naczynko, np. jak był stosunek i się zatarliście mogło powstać, albo przycięcie rozporkiem, ok. 2 tygodni powinno zejść, a jak nie to maść z heparyną typu lioton 1000 i zejdzie. mój też to ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borykałem się z jakims grzybem czy uczuleniem przez 2 lata . To nie tylko byla plama, a nawet uszkodzenie śluzówki.Stosowałem Borasol, zioła,masci od lekarza etc. Pomogła mi zwykła 3% woda utleniona. Polewałem 2-3 razy plamę i starałem sie, by przez chwilę ( 2-3 sek.) tam potrzymac tę wodę. Po około 2-2,5 miesiąca nie mialem śladu. Stosowalem to zawsze wieczorem przed spaniem. Piszę, bo moze tez komus pomoze. Sam szukałem tu na forum pomocy, ale żona wymysliła, ze woda jest bakteriobójcza to moze pomóc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×