Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Fabiano

Czerwona plama na żołędziu penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fabiano
Witam .Zauważyłem czerwono plamę na żołędziu .Wygląda to tak jakby był podskórny wylew krwi.Nie odczuwam bólu ani swędzenia.Nie wiem do kogo mam się zgłosić z tym problemem.Co to może być?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej zgłosić się do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciek
mam to samo co ty. też nie wiem co z tym zrobić, chyba najlepiej pójść do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nogas
Bardzo proszę kogoś obeznanego o w miarę szybką odpowiedź. Dziś rano, biorąc przysznic zauważyłem sporą, czerwoną plamę na żołędzi. Jestem pewien, że wczoraj jej nie było. Wygląda trochę jak podskórny wylew krwi. Jestem zaniepokojony dość mocno i nie wiem czy jest to coś groźnego, z czym trzeba udać się do lekarza, czy wystarczą jakieś domowe metody? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Załączam zdjęcie. http://www.bankfotek.pl/image/649748.jpeg Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Witam, Co z tym robić ? Mam to samo ... pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Baro
Witam serdecznie Dajcie znać jak udało Wam się to wyleczyć i czym było spowodowane pojawienie się krwiaka. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asd
Witam, mam to samo co Nogas. Czy ktoś mógłby powiedzieć co to i jak to wyleczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość richie26
tez to mam tyle ze w dolnej czesci z boku, ktos z was to wyleczyl? mam to dluzszy czas czym to smarowac by zeszlo ,pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
richie26, jak długo to już masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość richie26
no wlasnie dlugo nie pamietam juz ale rok na pewno i po prostu jest... coraz bardziej zaczynam o tym myslec z niepokojem heh...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość seb
Mi się też pojawiło, ale dużo jaśniejsze. Czy ktoś mógłby tutaj pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Koxu1-
Mi sie to pojawilo z 4 dni temu tylko ze duzo mniejsze a dzisiaj juz tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kozak Jim
Grzybica! Panowie do dermatologa po maść i leki. Nieleczone może być groźne w przyszłości. Leczne łatwo ustepuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paula
grzybica jednak troszkę inaczej wygląda, pękło naczynko, np. jak był stosunek i się zatarliście mogło powstać, albo przycięcie rozporkiem, ok. 2 tygodni powinno zejść, a jak nie to maść z heparyną typu lioton 1000 i zejdzie. mój też to ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Penis zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość STAN
Borykałem się z jakims grzybem czy uczuleniem przez 2 lata . To nie tylko byla plama, a nawet uszkodzenie śluzówki.Stosowałem Borasol, zioła,masci od lekarza etc. Pomogła mi zwykła 3% woda utleniona. Polewałem 2-3 razy plamę i starałem sie, by przez chwilę ( 2-3 sek.) tam potrzymac tę wodę. Po około 2-2,5 miesiąca nie mialem śladu. Stosowalem to zawsze wieczorem przed spaniem. Piszę, bo moze tez komus pomoze. Sam szukałem tu na forum pomocy, ale żona wymysliła, ze woda jest bakteriobójcza to moze pomóc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.