Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr z Krakowa

Silne trzyminutowe bóle podbrzusza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr z Krakowa
Witam Od jakiegos czasu tzn.od dosyc dawna mam silne bole podbrzusza.Bol pojawia sie co jakis czas w odstepach ok 2 tygodniowych i trwa ok 3 minut nastepnie ustaje. Zaczyna mnie bolec zoladek a bol promieniuje na prawy bok,oraz dol kregoslupa.Bole sa tak silne ze musze sie polozyc bo mi sie slabo robi.Jestem palaczem i zauwazylem ze czesto zdarzaja sie po wypaleniu.Czym moga byc spowodowane te bole?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Mogą byc to bóle związane z patologią sluzówki żołądka lub dwunastnicy typu przewlekłego zapalenia lub owrzodzenia. Nikotyna powoduje zwiększone wydzielanie kwasu solnego w żołądku oraz nadmierny skurcz mięśni przewodu pokarmowego co razem może dawać objawy bólowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata
kłucie w okolicach pod brzusznych około 3-4 minuty mam dwanaście lat i myślę że te bóle mogą być związane z pierwszą miesiączką proszę o pomoc !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość myszka
nie koniecznie muszą byc one zwiazane z pierwszą miesiączką. Ja mam 18 lat i mam te same bólę tylko mi jeszcze promieniuje do odbytu. Nie wiem co to może byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.