Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorota

Bóle kręgosłupa, bioder oraz barku i całej ręki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota
Chciałam opisać swoje dolegliwości ponieważ jak na razie żaden z lekarzy u których dotychczas byłam nie umiał mi ulżyć w bólu . Od wielu lat boli mnie kręgosłup lędźwiowy. Dwa lata temu miałam z powodu bólu w okolicach biodra prawego robioną dwa razy blokadę, która w sumie nie wiele pomogła. Robiono mi tez 3 lata temu rezonans tego odcinka kręgosłupa, na którym nic wielkiego nie wyszło tylko kompensacja dysku z powodu bólu przepisano mi wiele zastrzyków. Od czerwca zeszłego roku czuje iż mój stan uległ pogorszeniu ponieważ boli mnie kręgosłup mam problem ze staniem w jednym miejscu jazda w autobusie i spaniem z powodu bólu biodra prawego nie mogę spać na tym boku, a z powodu bólu kręgosłupa nie mogę spać na plecach, bo potem nie umie się ruszyć oraz do tego doszedł ból w okolicy barku prawego pewne ruchy sprawiają mi ból a inne nie. Nie wiem czy ma to związek może z kręgosłupem szyjnym ponieważ też około 3 lata temu miałam robione zdjęcia na których wyszło zniesienie lordozy szyjnej oraz żebra szyjne, nie wiem jak teraz ma sie mój szyjny kręgosłup, bo nikt mi nie robi zdjęć. W styczniu tego roku było u mnie raz pogotowie ponieważ obudziłam się w pozycji na plecach i co za tym szło nie mogłam się poruszyć miałam zaatakowaną lewa stronę ciała od pasa w dól. Zrobiono mi rezonans kręgosłupa lędzwiowego na którym wyszło tylne wypadniecie dwóch dysków 3 mm oraz ucisk na worek oponowy wpuklając się w obręb kanału kręgowego oraz spłycenie zachyłków bocznych kanału kręgowego obustronnie. Bardzo proszę o rade co mam dalej robić, bo już mam dość tych dolegliwości bólowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Dolegliwości oczywiście związane są ze zmianami w obrębie kręgosłupa i to tymi w odcinku lędźwiowym i tymi w odcinku szyjnym. Z uwagi na Pani dolegliwości oraz objawy okresowych ubytków neuronalnych radziłbym z tym problemem skonsultować się z neurochirurgiem, gdyż możliwe, że będzie potrzebne leczenie operacyjne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mario
proszę udać się do dobrego chiropraktyka problem zniknie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.