Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból po prawej stronie kręgosłupa w dolnej części


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Na stoku wjechał we mnie narciarz uderzając mnie z dużą siła w prawą stronę pleców. W szpitalu wykonano USG jamy brzusznej i pęcherza oraz nerki i nie stwierdzono urazów i zmian. Wykonano też zdjęcia RTG dolnej części kręgosłupa i miednicy i też nie stwierdzono złamań i pęknięć. Minęło już kilka dni, a ja nadal odczuwam bardzo silny, piekący ból przy nawet niewielkim skręcie tułowia . Ból odczuwam po prawej stronie kręgosłupa w dolnej części, w okolicy miednicy, jest silny i przeszywający nie ustępuje po środkach przeciwbólowych. Nie mogę samodzielnie, bez bólu, usiąść i wstać. Mogę spać tylko na prawym boku i skulona. Nie mogę odchylić ciała do tyłu. Czy mam nadal zażywać środki przeciwbólowe i cierpliwie czekać aż ból ustąpi, czy udać się do lekarza jeżeli tak to do jakiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Opisywane przez Panią dolegliwości mogą być efektem bardzo silnego stłuczenia okolicy lędźwiowo- krzyżowej kręgosłupa i miednicy. Warto zastosować w tym przypadku środki przeciwbólowe i doustnie i miejscowo np. w formie żelu. Jeśli dolegliwości przez najbliższe 2-3 dni nie ustąpią warto byłoby skonsultować się z lekarzem, a najlepiej z ortopedą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja-mialam-4-miesiace-temu-zlamanie-5-kregu-i-oczywiscie-jeszcze-caly-czas-wtym-trwam-poniewaz-nie-podielam-zadnego-leczenia--i-mam-rowniez-identyczny-bol-wlasnie-zrobilam-rezonans-magnetyczny-w-ktorym-to-stwierdzono-wlasnie-z-tego-powodu-bede-nosila-wysoki-az-po-szyje-gorset-morze-wtedy-ten-piekacy-bol-ustapi-.przepraszam-za-pismo-ale-wlasnie-napisalam-pierwsze-pismo.-----POZDRAWIAM-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×