Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w klatce piersiowej i kopoty z oddychaniem


Gość karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina

Mam 20 lat i od dwoch tygodni strasznie boli mnie w klatce piersiowej a moze nawet i w mostku. Nie wiem dokadnie gdzie ale gdzies w tych okolicach. Uczucie tego jest takie jakbym polknela cukierka i stanol by mi w przelyku a na dodoatek strasznie ciézko mi sie oddycha. Przy tym bardzo dretwieja mi rece i nogi oraz czuje nieustanne mrowienie. Bardzo sie baoje. Minus tego jest tez taki ze przebywam za granica wiec nie moge sie wybrac do Polskiego lekarza. Prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Bylam w Polsce 2 tyg temu na urlopie i mialam robione te badania wlasnie ekg dobre, morfologia i OB poniewaz mialam napadowe dretwienie rak i nog oraz bol glowy stwierdzono u mnie nerwice lekowa (mialam rowniez robione Angio CT naczyn mozgowych i nic nie wykazalo) dostalam rowniez skierowanie do kardiologa ale juz nie zdazylam isc. Zapomnialam napisac tez wczesniej ze strasznie lapia mnie tez skurcze w zylach tak jak by mi je ktos sciskal ( to jest takie chwilowe) a teraz strasznie boli mnie dokladnie w tym miejscu gdzie koncza sie zebra i nie moge oddychac. Boje sie ze moze byc to zakrzepica krwi lub cos w podobie. Czy moje przypuszczenia moga okazac sie prawdziwe?? jesli tak to jakie powinnam zrobic badania zeby to sprawdzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×