Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie penisa i ból jąder po dawnym zapaleniu cewki moczowej


Gość grze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział na to pytanie, ale chyba najbliższe mojemu problemowi. W wieku 12-13 lat miałem zapalenie, najprawdopodobniej cewki moczowej. Objawiało się pieczeniem podczas oddawania moczu. Niestety, nie leczyłem tego, bo się wstydziłem komukolwiek powiedzieć i po ok. dwóch tygodniach samo przeszło. Teraz mam 23 lata i czasami miewam różne dolegliwości. Jedną z nich jest jakby kłucie kilka centymetrów w górę i lewo lub prawo od bazy penisa, czasem również lekkie pieczenie podczas oddawania moczu, doświadczałem również bólu jąder lub prostaty (w tym okresie dużo siedziałem - studia/praca za biurkiem), ale te dwa ostatnie objawy już przeszły. Od czasu tamtego zapalenia jestem strasznie nerwowy pod tym względem i nie wiem czy sam sobie to wmawiam, czy faktycznie coś mi może po tak długim czasie dolegać. Zdarza mi się również, że po oddaniu moczu po jakiejś chwili przy np. schyleniu się czuję, że wypływa jeszcze pare kropel. Byłem u urologa, który badał mi prostatę i powiedział, że wszystko jest ok. Przez ten czas miałem wielokrotnie badany mocz i kał (problemy z żołądkiem) i wszystko jest w normie. Urolog zasugerował, że to może być na tle nerwowym (skurcze mięśni). Co to może być i co powinienem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×