Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na penisie pod skórą, zaraz pod żołędziem


Gość Dymek

Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę że nie tylko ja mam problem... Ze mną było następująco miałem mały guzek tzn. taki jakieś 6 mm nie bolał mnie ale był bardzo twardy. Przesuwał się więc sądzę że jest on pod skórą. Od paru dni zauważyłem że się powiększa i to w całkiem szybkim tempie. Dzisiaj jest on dosyć duży ma kolor fioletowy i boli mnie jak cholera... jak dotyka czegoś to bardziej... czasem nawet chodzenie mi sprawia ból... niech ktoś doradzi do jakiego lekarza z tym iść...niepokoję się trochę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ostatnio zauważyłem pod żołędziem mały guzek średnicy trochę mniej niż 5 mm, jest on pod skórą, koloru skóry, nie boli, nie daje sie przesuwać, jest widoczny. Podczas wzwodu staje się troszkę większy oraz lekko bieleje. Chcialbym jeszcze dodać, że ostatnio masturbowałem się trochę za długo i skorka w okolicach tego guzka trochę mi spuchła. Czy jest jakaś maść na ten guzek a może sam zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mnóstwo z nas cierpi na ten sam problem, ale żaden nie piszę jak sobie z tym poradził... cholera szkoda!!! Może chociaż napiszcie do jakiego lekarza się udać z taką przypadłością, myślę że nie ma co czekać i że samo nie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Boli pod penisem

kurde mi tez sie tak zrobilo ale ja to mam ze pod zolendziem w czsie masturbacji poprawej stronie bolli a jak lewą renkol to nie boli poradzcie coto moze byc i czy napewno trzeba isc z tym do lekarza ludzie boje sie odpowiedzcie szybko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś byłem na wycięcie kaszaka.Zabieg krótki i bezblesny.Chirurg zrobił mi to na poczekaniu, mam 3 szwy.Nie ma się c krępować tylko iśc z tym do lekarza.Ja czekałem z tym 2 lata i miałem to już takie 1x1 cm.Oni takich przypadków mieli już kilkaset, więc nie ma się czym przejmować. Za 5 dni wyciągam szwy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, *miałem* podobny problem co wy, otóż u dolnej powierzchni penisa wyczuwam mały guzek (dokładnie po prawej stronie) sam nie moge stwierdzić czy on sie powiekszyl bo zbytnio go nie obczajalem ale ma z 4 mm. jakiś mniesiąc temu byłem z tym u lekarza zacząl mnie badac i nic nie mogl wyczuc w stanie spoczynku, powiedzial ze to przerost cial jamistych i przepisal jakis zel (profilaktycznie).. nie ma sie co bac wiekszosc przypadkow to nic groznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele mi też to wyskoczyło pod żołędziem nie jest to wyczuwalne w niczym mi nie przeszkadza nie boli.Mam 17 lat jestem prawiczkiem.Nie wiem jak to się mogło stać ,lecz mam wrażenie że kiedys już to miałem i samo się naprawiło.Powiedzcie jak to się u was w końcu zakończyło bo ja nie mogę w nocy spać tylko myślę co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a boli Cie? jest twarde czy miekkie? Najlepiej jakbys poszedl z tym do lekarza on by zobaczył i ocenił czy kierowac na USG czy do dermatologa najlepiej gdybys opisał jak to wyglada czy boli itp czy jest twarde i pod skora czy raczej krostka bo jak twarde i pod skórą jakby gulka to do urologa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Też, miałem coś takiego kilka lat temu (niewielkie ziarenko, pod skórą po lewej stronie na trzonie penisa) Byłem już na stole, ale chirurg stwierdził, że jest za małe i blisko nerwu i nie chce nic uszkodzić. Powiedział że jak będzie rosło to trzeba będzie usunąć. Myślałem, że będę musiał z tym tak żyć. Na szczęście w sumie bez przekonania trafiłem do homeopaty. Dostałem lek i kazał mi go brać i się nie macać nie sprawdzać przez 2 tygodnie, zająć się czymś. Nie wierzyłem zupełnie, że zadziała. Po 2 tygodniach zniknęło. Niestety pojawiło się ostatnio znowu w innym miejscu na penisie. Przypuszczam, że zrobiło mi się to od stresu. Wtedy czułem się w życiu trochę jak w pułapce bez wyjścia. Podobna sytuacja pojawiła się teraz. Znowu duży stres w pracy. Do tego smutek, żal, gniew, złość. Mam nadzieję że lek zadziała znowu. Jeśli nie to czeka mnie wizyta u chirurga. Chociaż teraz dostałem inny lek. Zwróćcie uwagę na to jak postrzegacie świat i życie. Jeśli jesteście osobami ambitnymi, które się przejmują, że coś idzie nie po ich myśli, - to coś jest na rzeczy. Piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doświadczony

Do lekarza HM Napewno do zwykłego a on da ci do dermatologa bo to choroba skórna a jezeli to nic nie da napewno dermatolog wie co dalej zrobić prawdopodobnie do urologa a jesli on nic nie poradzi do wyciecia :( nie martwcie się jak jesteś dzedzkiem powiedz mamie a jak nie to do lekarza to żaden wstyd bardzo dużo ludzi to ma :) Myśle że poradzłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taki guzek to albo wrastanie włosów albo zapalenie gruczołu łojowego lub prosak podczas zapalenia. To najprawdopodobniej. Jeśli jednak wam nie przechodzi to polecam lekarza. Osobiscie byłem i po powiedzeniu objawów przed samym pokazaniem to usłyszałem. Jestem w okresie dojrzewania (17) i dermatolog wykrył zapalenie gruczołu i dostałem leki i maści a teraz bardziej niż zwykle muszę dbać o higienę. Tylko NIE WOLNO TEGO DŁUBAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość farciarz

Widzę, ze sprawa ucichła.... ja tez mam dziwne zgrubienie, pod żołędziem... ciekawa sprawa, ze jak to odkryłem w wannie, to dal bym sobie ptaka uciąć, ze było po prawej stronie. Kiedy wyszedłem z wanny, wytarłem się no i reanimowałem miska, bo w zwodzie było to zdecydowanie wyraźniejsze do wyczucia. Wiec panowie (okazjonalnie panie) pościłem mu film, magia zadziałała, ale co się okazuje? owy guzek jest, ale po drugiej stronie. Pozornie nie ruchomy a jednak.... Wieczorem sprawdzę gdzie raz jeszcze go zastane... Na szczęście idę jutro do urologa... obawiam się, ze 3 tyg temu złapałem rzeżączkę... ale coś takiego nie należny do objawow.... Fakt, ze jak się miska zacznie z bliska oglądać to może się rzucić w oczy coś przeoczonego.... tak czy inaczej napisze co lekarz wymyślił... Mam wrażenie ze to trochę jest jak pierścień pod żołędziem.... sam jestem cholernie ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×