Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z założeniem prezerwatywy


Gość mariusz7at

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz7at

Zwracam się do was z pewnie dla większości dziwny/śmiesznym problemem. Ale do rzeczy, mam 21 lat i zamierzamy razem z partnerką rozpocząć współżycie, oczywiście chcemy się zabezpieczyć wybraliśmy na początek prezerwatywy. Kupiłem Durex, najpierw kupiłem durex classic takie w niebieskim pudełku. No i jak co do czego pojawił się mały problem, że nie mogę swobodnie założyć prezerwatywy na członka, pod żołędziem mam taki mały fałd skóry i tam się wszystko *blokuje* kiedy przeciągnąłem całą skórę do dołu prezerwatywę mogę rozwinąć gdzieś do połowy członka potem już są problemy, jest tam za dużo skóry napletka, wszystko się blokuje i jeśli chcę założyć do końca to muszę podważać palcami żeby *zaciągnąć* aż do końca. Wtedy w prezerwatywie pojawia się powietrze. Oczywiście nie współżyliśmy z obawy że przez to naciąganie mogłem uszkodzić prezerwatywę, lub wpuściłem tam powietrze i pęknie nam podczas seksu. Kilka razy próbowałem sam założyć *myślałem że muszę się nauczyć*, jednak ani razu nie udało mi się tego zrobić tak jak jest to pokazana na różnych instrukcjach itp. Proszę o rozsądne wypowiedzi, zaczynam się bać że coś nie tak z moim penisem. Oto zdjęcie mojego penisa w stanie wzwodu: http://pokazywarka.pl/6aubc7/#zdjecie9648734

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×