Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Damian Poznań

Rozstępy na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian Poznań
Witam. Mam problem. Mam 16 lat a mój penis według mnie jest za mały... w czasie wzwodu ma około 13 cm... kiedy jest w zwodzie skóra sama nie zchodzi i musze robic to ręcznie a na żołądziu mam jakby popękania/rozstępy.. mam to już dłuższy czas i zaczynam sie bać... czy może to wynikać z masturbacji ponieważ robie to dość często.. ? dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej aby te dolegliwości obejrzał i zbadał lekarz. Trudno bez tego stwierdzić czy to faktycznie popękana skóra czy zmiana zapalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian Poznań
a czy są jakieś maści aby to zlikwidować? szczerze to nigdy nie bylem u lekarza z takimi rzeczami a rodzicom boje się powiedzieć..., w niczym to nie przeszkadza, nie boli ale poprostu sie o to martwię... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Mogą w tym przypadku wystarczyć maści, ale zapewne dostępne na receptę. Radzę skontaktować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian Poznań
raczej stan zapalny to nie jest bo nic na to nie wskazuje, nie ma obrzęków, nie boli... a jakieś domowe sposoby? i co z tymi pytaniami o długość itd...? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
ja mam to samo i tez nie wiem co robic *d mam to chyba z 4 lata juz a mam 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adaś
Tak mam tak samo, i nikt nie wie jak się nazywa choroba lub przypadłość odpowiedzialna za to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tinki
Domowe sposoby które mogą pomóc: okłady z rumianku. Kupujesz rumianek w saszektach, parzysz jak herbatę, czekasz aż wystygnie i maczasz. Powinno pomóc na lekkie zapalenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.