Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Plamy na żołędziu penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Od roku czasu mam białe plamy na żołędziu penisa. Byłem z tym u dermatologa i powiedział że jest to uczulenie do prezerwatywy i przepisał mi maść do smarowania Travocort i Pimafucort i za bardzo to nie znika. Czy jest to jest możliwe że jest to uczulenie na prezerwatywę? I ile czasu to może trwać bo mam to już rok czasu i nie znika dlatego się martwie czy to nie coś poważnego:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A czy w tym czasie były używane prezerwatywy? Jeśli nie to może to zapalenie grzybicze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Nie używałem już prezerwatyw od 10 miesięcy. A jeśli to zapalenie grzybicze to jak to można wyleczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Lekarz musi przepisać receptę, pewnie będzie to flukonazol, jeśli rzeczywiście jest to przyczyna grzybicza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
A jeszcze mam takie pytanie: czy po smarowaniu tyle czasu maściami mogą one powodować białe naloty na żołędziu penisa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.