Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krostki na odbycie i trudności w wypróżnieniu się


Gość Nicko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Ponad miesiąc temu miałem poważne problemy z wypróżnieniem, udałem się do lekarza rodzinnego, przepisał mi czopki oraz tabletki poprawiające wypróżnienie. Niestety poprawa była słaba wiec udałem się do proktologa, który stwierdził że ie widzi problemu a chrostki powinny zniknąć. Chciałem się poradzić co jeszcze mogę zrobić z tym problemem, ponieważ mam dalej problemy z wypróżnieniem, czopki ciężko mi wsadzić, mam wrażenie jakby mnie coś w środku blokowało. Czy warto się udać jeszcze raz do lekarza czy są jakieś dostępne leki na takowe problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej tym problemem musi zająć się proktolog, który po kontrolnym badaniu zaleci zapewne dalsze odpowiednie leczenie. Może wystarczające będzie leczenie w formie maści, a nie czopków co ułatwi Panu terapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swój post. Udałem się do dermatologa na laserowe usuwanie Chrostek (tak mi zlecił) było ich ok.3, zabieg wykonałem ponad 2tyg temu a około 2 dni temu miałem krew na chusteczce, Dodam że gdy włożę sobie palec do środka odbytu czuje jedną chrostkę w środku plus czasami uciska coś mnie w środku (uczucie, jakbym miał kamyczki, ocierające które bolą) Dodam że jestem os. homoseksualną i uprawiałem stosunki analne. Proszę o poradę, Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×