Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Iza

Guzek na dolnej wardze ust

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iza
Od ponad pół roku mam guzek na dolnej wardze ust. Guzek jest dosyc duży.Jest on czerwony i lekko szpiczasty. Na czubku ma delikatną biała powłoke. Nie boli mnie lecz przeszkadza. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się z tym do dermatologa. Trudno powiedzieć czy jest to np. zmiana przedrakowa, już rakowa albo zapalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janusz
Miałem to samo.Chirurg stwierdził że trzeba będzie to wyciąć,miałem już wyznaczony termin...Ale przypadkiem akurat w tedy jadłem dużo orzeszków ziemnych solonych i pomogło guzek znikł (delikatnie go przegryzałem) .Może to sól albo jakiś związek w orzeszkach zneutralizowała ta przypadłość..Teraz jak mi się stworzy jakaś krostka jem orzeszki i naprawdę pomaga. Coś w tym jest warto spróbować na pewno nikomu to nie zaszkodzi. /pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Meryl
Mnie pomaga prawdziwy miód, ale i tak wybieram się do lekarza... ( laryngologa lub otolaryngologa ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stefan
Tez mam to samo. Gdy go mocniej narusze to sie napreza i sie lekko zwieksza. Wlasnie wybieram sie do lekarza. Mam pytanie czy jakbym to zostawil to by to zniklo samo? Czym mi to grozi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olek
przekłułam, poleciało trochę krwi i zniknęło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zmartwień żona
Mój mąż ma guz na wewnętrznej stronie ust. Jest dosyć duży i twardy, mówi że go nie boli i w ogóle nie odróżnia się kolorem od całej wargi. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Witam. To torbiel, mąż musi udać się do laryngologa lub chirurga aby to usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.