Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zachowania po odstawieniu mariuhany


Gość ZABURZONY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZABURZONY

Witam. Ostatnio rzuciłem mariuhane nie palę już miesiąc i wiem to na 100% że już nigdy nie zapale! Po prostu to wiem :) Ale chodzi o to paliłem przez 3 miesiące regularnie. Nie pale 4 tygodnie i czasem siedząc i rozmawiając czuje się jakbym był na haju i osoba z którą rozmawiam patrzy się jak na idiotę i każe mi powtórzyć. Lub idąc po domu boję się że zaraz coś zrobie dziwnego. Wychodzę z kąpieli i zaczynam pieprzyć 3 po 3... To się dzieje dopiero po godzinie 15 gdy wracam ze szkoły. Czy to minie? Mam tak od około dwóch tygodniu. TO BARDZO PRZESZKADZA */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

To prawdopodobnie minie, ale raczej nie ma nic wspólnego z paleniem w przeszłości marihuany. Jeśli jednak taki stan nie wycofa się to radzę o tym fakcie poinformować rodziców i zastanowić się nad konsultacją przynajmniej z psychologiem (a być może i psychiatrą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ofiara mikroimplantów

http://zmianynaziemi.pl/forum/kontrola-umyslu-przy-uzyciu-mikro-implantow-w-hipnozie-odleglosc-schizofrenia-bron-psychotroni poczytaj ten temat, tez paliłem, wiem jak przez to prawdopodobnie przechodzisz, nie twoja wina, palenie nie ma z tymi objawami nic wspólnego, jedynie możesz pod jej wpływem dostrzegać więcej, być może też rozumieć, ale nie akceptujesz, gdy nie palisz pozostają niektóre odczucia, których poznanie przyspieszyła marihuana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×