Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wrażliwy żołądź


Gość Bernard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Mam problem z żołądziem jest ona bardzo wrazliwy. Sprwaia mi ból dotykanie go, skóra jest do niego przyczepiona i skórka sama nie schodzi żoładzia musze jej pomoc ale jak puszczam to znowu nachodzi. Jest on równiez fioletowy na obrzezach. Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co robic. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno określić co może się dział ze skórą żołędzia prącia bez badania. Wszystkie opisywane dolegliwości mogą świadczyć o przebiegającym jakimś procesie zapalnym. Dlatego radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem, który zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem polega to na tym że mam 18 lat 2-3 razy w życiu się spuściłem ale tylko podczas snach erotycznych nigdy podczas masturbowaniu i mój problem polega na tym że członek a dokładnie żołądź przy byle jakim dotknięciu jak jest odsłonięty to boli mnie masakrycznie oczywiście mojego żołędzia regularnie myję mydłem w płynie leje na niego potem go dokładnie opukuję już mój żołądź boli mnie od paru lat, znalazłem tą stronę i właśnie chciałbym dostać jakiejś porady co mam zrobić czy przy stosunku z partnerką będę odczuwał ten masakryczny ból ?? czy da rade to wyleczyć proszę o jak najszybszą odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w tej sprawie najlepiej udać się do urologa. Są środki stosowane miejscowo zmniejszające wrażliwość członka. Zresztą w miarę podjęcia systematycznego życia seksualnego wrażliwość członka zmniejsza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×