Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Strzelanie w barku a sport


Gość Arab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Już sam nie wiem co robić chodzę po lekarzach i ciągle słyszę ,przeciążył się pan przejdzie panu nic nie będzie. Ja już nie mogę wytrzymać ,ćwiczyłem na siłowni 2 ,5 roku przygotowywałem się do zawodów wszystkie bóle zaczeły się od tego jak robiłem martwy ciąg 200kg i w kregosłupie szyjnym miedzy lopatkami zaczelo mnie bolec , przerwalem treningu i potem bylo coraz gozej stawy mnie bola ,kolana , nadgarstki jeden kciuk mi dretwiejie w lewej rece . ciagle mi cos strzela wkurza to niesamowicie ,barki jeden boli i strzela bardzo mocno , kregoslup ciagle dokucza czy siedze czy cos nosze mam prace ze ciagle cos muszen nosic ale juz wytrzymac nie moge *( mam 20 lat i sie martwie cholernie pije sok z noni , jagod goji , glukosamine biore , witamine d , flexit na stawy ,wapn mam diete dobra tran jem ryby prawie codzienie teraz chudne bo nabralem masy i przez miesiac 5 kg przytylem . robilem badania na krew i wszystlo ,że tylko wątroba przez odżywki. Proszę doradzcie mi co mam robić byłem u lekarza mówił ,że żaden krąg żadna dyskopatie nic nie mam. Miał ktoś podobną sytuacje ? juz mi ciezko zasypiac a robie co moge plywam chcialbym wrocic na silownie ale szczegolnie bol kregoslupa jest uciazliwy boli przy lopatkach czasem na dole w ledzwiowym nie duzo ,chodze na masaze codzienie echh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×