Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle przy kamicy żółciowej


Gość Dominika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 31 lat, mam stwierdzona kamicę żółciową. O kamieniach wiem od 10 lat. Nigdy nie mialam ataku kolki, tylko raz na jakis czas delikatne pobolewanie. Ostatnio (od miesiaca)zaczelam odczuwac czeste pobolewanie z prawej strony po zebrami, troche pod lopatka, i z tylu plecy u dolu. 4 miesiace temu urodzilam corke i karmie ja piersia, troche sie garbie, myslalam ze to plecy mnie bola, ale teraz juz sama nie wiem. Z tego tez powodu zrobilam sobie usg.Oto wynik: pęcherzyk zolciowy prawidlowej wielkosci, nieznacznie pogrubiale sciany w okolicy dna ( do 4 mm grubosci), w trzonie echa trzech zlogow o sr ok 15-18 mm, reszta wszystko jest bez zmian. Lekarz wykonujacy to badanie powiedzial ze wg niego to nie kamienie mnie bola. Ale ja juz sama nie wiem co mam myslec, nie daje mi to spokoju, bo czytalam ze w ten sposob moze objawiac sie nawet rak w bardzo wczesnym stadium. Czy to mozliwe, ze wtedy usg nie wykazaloby zadnych zmian? czy moze zrobic jeszcze rezonans? czy tez nie ma sie czym martwic? dodam ze bol nie jest duzy, nie biore zadnych rozkurczowych lekow itp, w nocy mnie nie boli...bardzo prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×