Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek okolicy potylicznej u dziecka


Gość iza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem mama 5 letniej córeczki od 3 lat próbujemy dowiedzieć się jaką zmianę ma w głowie w okolicy potylicznej lewej jeździmy co 2-3 miesiące do centrum zdrowia dziecka nie ukrywam że wizyty polegają na obejrzeniu zważeniu i zmierzeniu dziecka i ewentualne naświetlanie jej co pół roku TK w pewnym momencie szpital dopatrzył się że nie powinno się tak terroryzować i naświetlać dziecka przy czym trzeba było poddać ją narkozie po tych wszystkich przeżyciach związanych z pobytami w szpitalu dodam że owe badania nie wykonywało CZDZ tylko musiałam sama wybrać się do lekarza i szpitala w naszym rejonie lekarz który w kwietniu 2012 prowadził i przygotowywał dziecko do TK postanowił skierować nas do IMIDZ na ul. Kasprzaka w warszawie gdzie lekarz przy każdej wizycie robi dziecku usg z przepływami i podejrzewa ze ta zmiana to naczyniak i jak może się przedstawiać to u małego dziecka na razie nie ma oznak bólowych ale niepokoi mnie to że powiększają jej się źrenice przy stresie radości i emocjom jakie przeżywa i czy to w jakiś sposób sygnalizuje taką zmianę proszę o radę i ewentualne wskazówki jak dalej postępować w tej sytuacji niepokoję się bo to moje dziecko i jej zdrowie jest dla mnie najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×