Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gula w brzuchu a możliwość ciąży


Gość maluteki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maluteki@op.pl

Witam 11 wrzesnia 2012 roku po 3 letniej przerwie urodzilam drugie dziecko przez cesarskie ciecie w grudniu 2012 zaczelam chodzic na solarium mocne lampy po 15 minut nie zakrywalam blizny. moje pytanie jest takie od maja niemam okresu w lipcu czulam z lewej strony na wysokosci biodra taka twarda bolaca gulke potem sie ona powiekszyla prawie pod zebro moglam ja przesuwac potem byla ona od biodra do prawie srodka brzucha. dodam iz bralam tabletki estrogenne na powiekszenie piersi,szyszki hmielu pilam, bralam bromegon wieksze dawki nawet po 5 tabletek po 2,5mg. co mi moze byc? w czerwcu robilam 3 inne testy sikane ciazowe druga kreska byla bardzo blada i nie pojawiala sie odrazu tylko tak po okolo 2-3 minutach, ale watpie ze to ciaza bo raczej to nie mozliwe, stosunek mialam w kwietniu tak w polowie a ta duza kulke formy i wielkosci pilki footbolowej czulam juz 15 lipca mam wyciek z piersi przy ucisku, pelnosc w brzuchu ,nie moge wcignac brzucha do konca, jak wciagne jest twardy.. teraz to juz wogole moj brzuch wyglada jakbym byla w 7 miesiacu ciazy czuje czasem dziwne ruchy w okolicy blizny po cesarskim cieciu tak jakby kopniecia potem u góry i po bokach normalnie tak jakby dziecko kopalo i sie przesuwało takie samo uczucie co ciaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×