Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesny brzuch przy odbycie


Gość kk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem że tematów tego typu już trochę było ale nigdzie nie znalazłem swojego przypadku... Otóż mam taki problem. Od dłuższego czasu miałem problemy z trawieniem a kilka dni temu miałem bardzo ostrą biegunkę, siedziałem w domu 2 dni po czym poszedłem do lekarza. Po badaniach Pani doktor stwierdziła że mam jakieś bakterie w jelicie grubym oraz stwierdziła lambliozę, przepisała leki i jest dużo lepiej, mówiłem jej że bardzo boli mnie odbyt i też powiedziała że to wina bakterii bo coś naruszyły w środku no i to też pewnie z powodu biegunki- dostałem maść ELOCOM... Po tej biegunce zaczął boleć mnie odbyt ale kiedyś po biegunce już tak było i przeszło lecz teraz jest o wiele gorzej. Smarując się tą maścią wyczułem pod palcem taki jakby guz- owalnego kształtu (raczej wąski ale dłuższy). Czytałem na ten temat ale wszędzie jest o hemoroidach a to moje nie swędzi, nie piecze, nie krwawi, nie boli przy wyprużnianiu tylko (AŻ) strasznie boli przy każdym ruchu, nie mogę praktycznie chodzić a jeśli już chodzę to bardzo powoli i z bólem. Mocny ból pojawia się też przy zaciśnięciu mięśnia zwieracza i przy dotknięciu tego czegoś (guza?). Dodam że ten guz(?) tak mnie męczy od 2-3 dni- praktycznie ciągle leżę w łóżku bo inne ruchy sprawiają straszny ból. Proszę o pomoc... Czy ta maść pomoże? Czy obejdzie się bez specjalistycznego leczenia i ile dni to może potrwać?? Za tydzień muszę być koniecznie sprawny- ważą się losy czegoś co robiłem przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×