Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kobietka

Ból w dolnej części pleców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kobietka
Objawy: - silny ból trwający od 2 do 5 minut (na tyle silny że trudno jest złapać oddech i robi mi się niedobrze) - uczucie puchnięcia nerek - cały dół pleców robi się sztywny - jak zaczyna mijać to promieniuje w okolice brzucha - częstotliwość różna raz na dwa miesiące, dwa razy w tygodniu - mam też typowe objawy dla zespołu jelita drażliwego (biegunka, zaparcia, wzdęcia, uczucie przelewania w brzuchu) - wiek 24 lata, kobieta Czy to są objawy jakiejś choroby i do jakiego lekarza powinnam się zwrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby zdiagnozować ten problem dobrze by było wykonać na początku USG jamy brzusznej oraz RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa celem wykluczenia bóli pochodznia odkręgosłupowego (ucisk na korzonki nerwowe). Dolegliwości związane z jelitem grubym najlepiej diagnozować badaniem kolonoskopowym. Na te wszystkie badania może wysłać lekarz pierwszego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronikaka
Hej, ja mam dokładnie to samo od zawsze... Czy Ty już może wiesz co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Carolka
witam. Ja od dwoch dni mam podobne objawy:( dodam ze bol jest nie do zniesienia, bol tepy promíeniujacy do podbrzusza... Do tego gesia skorka, wymioty i chce mi sie siku ale nie mam czym:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysiek
właśnie dziś mi to sie stało.. przez jakieś 5 minut poruszyc się nie mogłem , leżałem wygięty na łóżku i płakałem z bólu , po chwili przeszło na dół brzucha.. co to jest.... pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.