Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy, zaburzenia wzroku i uczucie bąbelkowania w karku


Gość annakska2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam to od ponad 1,5 roku takie objawy, ale zacznijmy od tego ze w glowie przy rezonansie magnetycznym wykryto torbiel plynowa lecz ze wzgledu na mlody wiek , kazano kontrole w przyszlym roku w maju 2014 i nawet nie ujeli w opisie ze to jest torbiel , w opisie jest tylko ujete ze mam degeneracje komorek . dopiero po konsultacji z lekarzem ktory operował mi kregoslup szyjny dowiedzialam sie to jest torbiel ale miesci sie w normie jednak nie powinien dawac takich objawow o ktrorych pisze ponizej po operacji szyjnego ze wzgledu na ucisk na rdzen objawy nie minely -nadal slysze czuje babelkowanie w karku wysoko jak by na pograniczu karku a potylicy -obraz nadal mi sie rozmazuje , widze plamy na prawym a teraz juz na lewym oku jedna tez jak by za mokra szyba i czarne kropki -czasem nadal ucieknie mi obraz , np siedze w samochodzie na wylaczonym silniku i nagle wydaje mi sie ze jade do przodu lub uczucie zakrecenia w glowie , ne trace rownowagi przy tym - bol tylnej czesci glowy , jak by proieniowal od srodka glowy przez potylice do prawej strony do czola - uczucie zdretwialej prawej czesci twazy policzka , delikatne -uczucie za duzego oka prawego jak by bylo spuchniete -uczucie zatkanego ucha prawego a teraz juz i lewego , uczucie jak by cisnienie bylo w nim za wysokie - uczucie jak bym miala cos w przelyku , ale bardzo rzadko - uczucie jak bym tracila sluch na prawe ucho jestem rozkojarzona , mysle ze dokucza mi lekki zanik pamieci , jesli chodzi o polecania , nazwiska imiona ,daty , cos do zalatwienia przeplyw tetnic szyjnych nie wykazal zmian laryngolog wykluczyl ze to by mialo byc ze strony laryngologicznej , uszy czyste bebenek ok , sluch bdb oku*ista stwierdzil ze z jego strony wszystko jest w najlepszym porzadku prosze piszcie na moje gg jesli ktos moze mi jakos pomoc , oto moj numer 11393705

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elżbieta

mam tętniaka tętnicy szyjnej prawej wewnętrznej ale jeszcze nie miałam wizyty u neurologa.tętniak jest wielkości 7na5mm a szyja tętniaka 3na3mm.nie wiem co mnie czeka,a muszę się przyznać,że się boję.objawy są bardzo bolesne.głowa boli okropnie jakby ktoś wsadził mi do głowy balon i próbował go nadmuchać i przy okazji wypchać na siłę gałki oczne i wtedy drętwieje język i palce ręki,mam wrażenie jakby wszystko było za wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×