Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mikro implany w głowie


Gość mikro implanty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mikro implanty

Witam, mam pytania czy spotkał się Pan z przypadkami wydobycia mikro elektrod, nadajników z ciała pacjenta ? Pytam ponieważ podejrzewam u siebie kilka implantów m.in -w kanale słuchowym z obydwu stron które piszczą zmiennej wysokiej częstotliwości, czasami powodują ogłuszające sprzężenia z którejś strony, czuje wyraźny ból podczas czyszczenia kanału słuchowego z woskowiny co pojawiło się z dnia na dzien w połączeniu z wyraźnym zwężeniem średnicy na głębokości ok 3cm i mnie wyraźnie coś tam uwiera, z jednej strony bardziej boli od drugiej podejrzewam że wstawiono mi tam jakieś mikro implanty bo od tamtej mniej więcej pory słysze także głosy znanych mi osób bezpośrednio w głowie które dublują moje myśli ale to na zupełnie inny temat, owe implanty piszczą cały czas jeśli ich nie słyszę jak piszczą zatkam ucho i słyszę wyraźnie. -mam także coś co także mnie zaczęło uwierać pewnego dnia kilka tygodni temu na karku pod włosami, po obu stronach ścięgien, z jednej strony nawet jest cos wyczuwalne pod skórą, coś mi tam wstawiono proszę nie pytać dlaczego ani kto bo tego nie wiem, a raczej zbyt niewiarygodne żeby o tym tutaj pisać. Gdy macałem te miejsca wyczuwałem jak coś mi wszczepiono pod skórą, kuło mnie. Moje pytanie czy jest możliwość tego czegoś wyjęcia chirurgicznie z uszu? Czy spotkał się Pan z podobnymi przypadkami ? czy rezonans magnetyczny głowy wykazał by owe implanty, nawet jeśli są mikro rozmiarów ok 4mm? Na jakie badania się powołać w celu weryfikacji moich racji i pewnie lepiej zrobić MRI później myśleć jak to wyjąć ale ja narazie tylko pytam bo nigdzie nie spotkałem się z podobnymi przypadkami chyba że zagraniczne tzw ofiary kontroli umysłu, psychotroniczne manipulacje itp, w zasadzie mam identyczne objawy ale to nie jest odpowiednie miejsce by o tym pisać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×