Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wystraszony

Czy to rak płuc?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wystraszony
Witam Mam ogrpmny problem wczesniej nie chorowałem ale od jakiegos czasu około 1 roku boli mnie prawa strona pleców pod łopatka. a z tamtad promieniuje ten ból do prawego boku. klatki piersiowej. Robiłem usg woreczek ok. watroba powiekszona alt 226-triglicerydy 183-żelazo 9,5 dodam ze nie mam problemów alkocholowych. dretwieja mi rece,lewa noga nabardziej we śnie swedzi mnie skóra całego ciała Robiłem przeswietlenie kregosłupa u ortopedy powiedział ze jest ok nic nie znalazł ..gastroskopia nic. nie wykryto teraz po około 2 latach od poczatku obiawów wysyłaja mnie do Pneumologa. Boje sie ze to moze byc..guz na płucach umieram ze strachu.. czy ktos moze mi odpisac pomóc moze ktos miał podobne objawy Proszę o odpowiedz..!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ból może mieć również pochodzenie mięśniowo-nerwowe. Trudno dokładnie powiedzieć co to może być. Należy wykonać rtg kl. piersiowej i ewentualne dalszą diagnostykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Franek
Należy wykluczyć chorobę wątroby t.j, wirusa HCV, Badanie na jego obecność kosztuje około 40 zł,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.