Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niebolesny guzek na prąciu


Gość wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 23 lata jakieś 2 lub 3 dni temu podczas kąpieli wyczułem na penisie mały niebolesny guzek umiejscowiony po lewej stronie trzonu penisa mniej więcej 1-2 centymetry pod żołędzią. Guzek jest wielkości główki od szpilki, jest on na pewno pod skórą, a nie w skórze, ponieważ skóra nad nim daje się przesuwać, a guzek zostaje w trzonie prącia. Nie jestem pewien czy go wcześniej miałem, bo nigdy tak dokładnie nie badałem milimetr po milimetrze swojego prącia, ale wydaje mi się, że jeżeli byłby on tam wcześniej to już bym go wyczuł wcześniej. Gdy penis nie jest we wzwodzie guzek jest również wyczuwalny, ale dużo *niżej* i jeszcze bardziej po lewej stronie. Podczas wzwodu jest on dosyć twardy i delikatnie spłaszczony, a bez wzwodu jest on bardziej owalny, przypomina kulkę. Jest się czym martwić i iść na wizytę do chirurga/urologa, czy może poczekać kilka dni i poobserwować, czy się powiększa czy nie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że czytając w internecie wzmiankę o chorobie Peyroniego, która objawia się zakrzywieniem prącia i dlatego mnie to zainteresowało, bo mój członek nie jest prosty, a właśnie zakrzywiony do góry, nie wiem ile to jest % czy może stopni, ale jest sporo odchylony. Podczas wzwodu guzek ten umiejscowiony jest właśnie w okolicy gdzie to odchylenie prącia się rozpoczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×