Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie brodawki odbytu


Gość Aguśka

Rekomendowane odpowiedzi

Problem zaczął się w lipcu. Poczułam dziwne uczucie obrzęku i pieczenia w okolicy odbytu. Męczyłam się tydzień, po tym czasie poszłam do proktologa. Zbadał mnie z użyciem anoskopu. Okazało się, że wszystko jest dobrze, jedynie śluzówka była zaczerwieniona a przy wejściu odbytu znajduje się przerośnięta brodawka.Lekarz stwierdził, że brodawka nie może dawać takich objawów. Dostałam maść, która miała dawać znieczulenie w tym miejscu. Męczyłam się dalej, bo maść działała krótko a uczucie obrzmienia trwało nadal. Poszłam do internisty, który nawet tego nie obejrzał ale zrobił usg narządów wewnętrznych. Wszystko ok, jedynie stwierdził, że moje jelita pracują jak oszalałe. Stwierdził, że te moje dolegliwości są na tle nerwowym. Nie dawałam rady i tydzień temu udałam się do chirurga onkologa. Zbadał odbyt a o brodawce nawet się nie wypowiedział. Przepisał sulpiryd. Nie wzięłam go lecz udałam się do ginekologa. Zbadał mnie bardzo dokładnie i stwierdził ogromne napięcie mięśni miednicy. Bolało bardzo przy badaniu. Dotykał też brodawki, która też bolała. Przepisał posterisan H i kazał ją smarować przez 5 dni. Smarowałam i nic. Ból, pieczenie i napięcie okolic odbytu trwa nadal w najlepsze a ja jestem wyczerpana i spłukana z pieniędzy. Spojrzałam na na nią dzisiaj. Jest dość duża w mojej ocenie a ponadto wyczułam między odbytem a kością guziczną, podskórne długie zgrubienie i w tym miejscu też odczuwam obrzęk, ból i takie uczucie bolącego swędzenia. Nie wiem do kogo się udać z moim problemem bo jak to się nie skończy to zwariuję. Dodam jeszcze, że mam takie uczucie zewnętrznych przesuwających się gazów z okolic odbytu do pochwy. Bardzo proszę o jakąkolwiek wskazówkę gdzie mam szukać pomocy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×