Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czarne i bolesne zyłki na penisie po skurczu


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata i dość nietypowy problem z którym zmagam się już od ponad 2 miesięcy i który rujnuje mi całkowicie życie. Wszystko zaczęło się gdy pewnego razu jadąc autobusem odczułem niespodziewanie bardzo silne uczucie takie jak podczas orgazmu (musiałem wysiąść i to uczucie minęło po kilku minutach,mogłem się przez przypadek za mocno ścisnąć).Potem przez kilka dni miałem spokój aż zaczęło mi się to przytrafiać co chwilę.Uczucie to jak by narastało w momencie poruszania się lub w chwili zdenerwowania czasami towarzyszy mi cały czas.Odczuwam coś jak by ucisk na całej długości penisa z nasileniem na żołądź. Na penisie pod żołędziem pojawiły mi się bardzo czarne żyły i żylaki które nie bolą,czasami łuk na żołędziu robi się sino-czarny a ujście cewki moczowej jest zaróżowione.Jestem bardzo aktywny sportowo i seksualnie ale z stałą partnerką, czasami też się masturbuje.Byłem w tej sprawie u urologa, miałem wykonane badanie moczu i nasienia (wynik negatywny),badanie prostaty (wszystko ok),USG układu moczowego (lekkie zwapnienie).Przyjmowałem różne leki i antybiotyki między innymi Cip***x,Flu***ast,Aug***tin, używałem Lio*** 10** na te żyły, wszystko bez efektu poprawy.Lekarz stwierdził że nie wie co to może być.Przeszukałem cały internet w poszukiwaniu takiego przypadku i nic nie znalazłem.Jestem w kropce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×