Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból odbytu przy hemoroidach


Gość Załamana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Od dwóch tyg zmagam sie z hemoroidem. W sumie wydaje mi sie ze on juz zszedł ale wystaje jeszcze zyła. Cały czas odczuwam dyskomfort swędzi boli i piecze głownie po skorzystaniu z toalety. Wspomne ze bylam z tym problemem u lekarza i dostałam antybiotyk ale po tyg. w ogule nie ma poprawy. Zaczynam sie obawiać czy to przypadkiem nic bardziej powaznego. Moze mieliscie podobne doswiadczenia. dodam że zdarzalo mi sie czasami dostac hemoroida ale zazwyczaj po paru dniach i kilku czopkach przechodził ten stan a teraz od 2 tyg nie moge siedziec na tyłku masci czopki nasiadówki nie wiele pomagaja :( załamana jestem prosze o pomoc co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od paru dni męczy mnie ból w przy odbycie. Jest to bardzo wkurzające i czuje mocny dyskomfort. Przy myciu wyczuwam coś na kształt bąbla, miekkiego i przy nacisku czuć silny ból. Wcześniej był mniejszy i przy mocnym nacisku czułem tak jakby pod skórą coś się uwolniło, podobne uczucie miałem kiedy pod pachą dawno temu zrobił mi się jakiś syfek i pękł pod nią. Ból przy nacisku jest nieznośny i kłujący. Czy to hemoroidy albo może jakiś pryszcz lub ropień? Czy hemoroidy mogą przejść same? Mam teraz dużo pracy i studia, nie mam czasu jeździć po lekarzach dlatego też pytam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×