Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Wykrycie przepukliny pachwinowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Witam. Podejrzewałem u siebie przepuklinę pachwinowa. Często bolała mnie pachwina i jak się to zaczynało to do woreczka mosznowego wpadało mi jelito. Jak to dotykałem to czułem sploty jelita. Po śnie wszystko tak jakby się cofało i ból przechodził ale jakaś cześć zawsze została nie wszystko sie cofało. Byłem u chirurga, który mnie przebadał i powiedział, że jak zacznie znów boleć to mam się zgłosić bo on teraz nic nie widzi. Nie można jakoś inaczej wykryć tej przepukliny? czy to jest jedyne badanie i mam czekać, aż zacznie mnie boleć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W takim wypadku trzeba poczekać aż ból znów się pojawi, będzie to oznaką tego, że trzewia uległy przemieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Tylko jest problem bo ja od jakiś dwóch miesięcy nie mam już tych bólów ale jelito jest wyczuwalne w woreczku mosznowym tylko nie taka ilość jak wcześniej ale czuje jak dotykam, że jakaś cześć jeszcze została. Co mam robić bo to nie jest chyba normalne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W takim razie musi zbadać to chirurg (jeszcze raz).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
A możecie mi kogoś polecić kto się tym specjalizuje? Najlepiej kogoś z okolicy Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ?
A dlaczego nie zrobisz usg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Jestem młody nie wiem co w takim przypadku mam robić. Myślałem że chirurg mnie gdzieś wyśle a on kazał przyjść jak mnie zaboli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tola
ja dzisiaj robiłam RTG jamy brusznej z podejrzeniem kanieni w ukłądzie moczowym. Zdięcie wykazało znaczne przemieszczenie jelit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.