Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała, serowata wydzielina na penisie i grudki perliste


Gość ......

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Około pół roku temu biała wydzielina przypominająca ser zaczęła się pojawiać pod napletkiem. Wiadomo, pojawia się ona z powodu braku higieny podobno. Lecz mi pojawiała się nawet 3-4 godziny po kąpieli. Potem zaczęły pojawiać się czerwone kropki na penisie. Obecnie biała wydzielina przestała się pojawiać. Napletek jest cały czerwony, w czerwone kropki, tak samo skóra wokół napletka. Bardzo swędzi, piecze i pojawiają się duże ilości żółtej wydzieliny która jest mniej gęsta od tej białej. Taka trochę jak olej. Dodam że mam od urodzenia grudki perliste, jeżeli to jest istotne. Kąpię się raz dziennie. Wieczorem. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane dolegliwości wskazują na infekcję w obrębie prącia. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 22 lata i mam podobny problem. Od jakichś 3 miesięcy swędzi mnie główka. Właśnie w tym czasie zaczęły się eksperymenty mojej dziewczyny z sexem oralnym... Prącie myje w każdej wolnej chwili gdyż nieprzyjemnie pachnie.. Do tego ciągle pojawia się ta jasna galareta... Moja sytuacja jest dla mnie krępująca. Czy konieczna będzie wizyta u lekarza? Jeśli tak, to jakiego? Czekam i z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem penisa mydłem antybakteryjnym, i co jest bardzo dziwne - pomogło od razu. Wydzieliny jest dużo mniej, i widać wielką poprawę w wyglądzie penisa. Zniknęło prawie zupełnie zaczerwienienie i kropki :) Zupełnie już nie swędzi i nie piecze. Jestem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×